Michał Olejnik

lekarz

Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizację z radiologii i diagnostyki obrazowej rozpocząłem w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Skierniewicach. Wiedzę praktyczną i teoretyczną zdobywałem w trakcie staży specjalizacyjnych w w/w szpitalu oraz w Centralnym Szpitalu Klinicznym WAM w Warszawie. Oprócz obowiązkowych szkoleń brałem również udział w licznych kursach i sympozjach krajowych.

Wieloletnie doświadczenie ultrasonograficzne zdobyłem w oparciu o liczne kursy i zjazdy roztoczańskiej i wielkopolskiej szkoły ultrasonografii. Ultrasonografią jako metodą diagnostyczną zajmuję się już około 20 Lat. Wykonuję badanie USG w bardzo licznych podmiotach medycznych na terenie Skierniewice jak również na terenie Woj. Łódzkiego i Mazowieckiego. W swojej karierze zawodowej wykonałem około 200 000 badań USG w szerokim zakresie jej wartości diagnostycznej jako metody.

Centrum badań Diagnotiq

Kim jesteśmy czym się zajmujemy?

Kładziemy duży nacisk na diagnostykę USG małych pacjentów. Z uwagi na wyjątkowość każdego dziecka, wskazania medyczne i uwagi rodziców, podchodzimy do badania w sposób indywidualny. Ultrasonografia pediatryczna stanowi dla nas zawsze specjalne wyzwanie. Staramy się w maksymalny sposób zmniejszyć niepokój dziecka, używając ciepłego żelu oraz sprawnie przeprowadzając badanie. 

Przykładamy dużą wagę do profilaktyki chorób onkologicznych, w tym raka sutka. Posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie, zdobyte w wielu szpitalach i przychodniach, badając kilkadziesiąt tysięcy kobiet i ściśle współpracując z lekarzami chirurgami i onkologami. Aparat, w który gabinet został wyposażony, jest wzbogacony o specjalne oprogramowanie z opcją elastografii. Pozwala to na jeszcze dokładniejszą i wnikliwszą ocenę zmian w piersiach, trafnie ukierunkowując dalsze działania. 

KONTAKT

Zapraszamy do gabinetów

96-300 Żyrardów
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 5

dr. Wolski: 501 393 828

dr. Olejnik: 787 722 340

kontakt@diagnotiq.pl

96-100 Skierniewice
Sienkiewicza 1

dr. Olejnik: 787 722 340

dr. Wolski: 501 393 828

kontakt@diagnotiq.pl

 

KONTAKT
Zapraszamy do gabinetu

KONTAKT
Zapraszamy do gabinetu

96-300 Żyrardów
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 5

kom +48 501 393 828

kontakt@diagnotiq.pl

96-100 Skierniewice
Sienkiewicza 1

dr. Olejnik: 787 722 340

kontakt@diagnotiq.pl